Fotozagadka nr 1.2016

9.ftk-2016.01Zapraszam do rozwiązywania pierwszej fotozagadki w 2016 roku! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka@wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! UWAGA – uwzględniane będą wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Nagrody są zawsze turystyczne: mapy, przewodniki, czasem coś lepszego (m.in. bilety wstępu do atrakcji turystycznych)… Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Od bieżącego miesiąca wprowadzamy dwie nowości w zasadach nagradzania.

Po pierwsze – począwszy od bieżącej fotozagadki (nr 1.2016), co miesiąc nagradzane będą dwie osoby spośród wszystkich, które prześlą poprawne odpowiedzi.

Po drugiewprowadzamy super-nagrodę, która losowana będzie po opublikowaniu sześciu kolejnych fotozagadek w danym roku kalendarzowym. Warunki udziału w losowaniu tej nagrody są dwa: należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na sześć kolejnych fotozagadek (1-6 lub 7-12) oraz należy polubić nasz profil na Facebook’u. Nasz profil na FB warto polubić, bo znajdziecie tam jeszcze więcej informacji o turystyce na Ziemi Kłodzkiej i nie tylko… Pierwszą super-nagrodą będzie nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z gospodarstw agroturystycznych na Ziemi Kłodzkiej.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA

*******************************

Fotozagadka nr 1.2016

9.ftk-2016.01

Pytanie brzmi: co to za obiekt i gdzie się znajduje?

Na odpowiedzi czekamy do 31 stycznia 2016 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka@wp.pl W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 1.2016.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie turystyczne nagrody-niespodzianki.

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka@wp.pl

******************************************

Rozwiązanie Fotozagadki nr 12.2015: Międzygórze – Dom Wczasowy „Gigant”.

Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosowaliśmy nagrody – album fotograficzny „Hrabstwo Kłodzkie”, które otrzymują:

  • Małgorzata Zawadzka (Kłodzko)
  • Łukasz Polak (Oborniki Śląskie)

Gratulujemy!!! Nagrody wyślemy pocztą na podane adresy. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Przypominam, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem nadawcy!

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *