Fotozagadka nr 1.2017

Fotozagadka nr 1.2017Pierwsza fotozagadka w nowym roku przed Wami! Zapraszam do rozwiązywania! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem pocztowym!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka[at]wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! UWAGA – uwzględniane będą wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Nagrody są zawsze turystyczne – m.in. mapy, przewodniki, koszulki, bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Co miesiąc nagradzane są dwie osoby spośród wszystkich, które prześlą poprawne odpowiedzi.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA.

*******************************

Fotozagadka nr 1.2017

Fotozagadka nr 1.2017

Pytanie brzmi: co to za obiekt i gdzie się znajduje?

Na odpowiedzi czekamy do 31 stycznia 2017 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka[at]wp.pl W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 1.2017.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie turystyczne nagrody-niespodzianki. Przypominam, że uwzględniane są wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka[at]wp.pl

********************************

Wśród osób, które przysłały w terminie i z podanym adresem prawidłowe odpowiedzi na fotozagadkę nr 12.2016, rozlosowaliśmy turystyczne nagrody-niespodzianki. Otrzymują je:

  • Emilia Mazepa (Stachów)
  • Tadeusz Węgrzyn (Kłodzko)

Gratulujemy!!! Nagrody wyślemy pocztą na podane adresy. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Pamiętajcie, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem pocztowym nadawcy!

<><><><><><><><><><><><><><><><>

Rozwiązanie fotozagadek z drugiego półrocza 2016 r.:

  • nr 7: Trzebieszowice – kościół św. Andrzeja Apostoła
  • nr 8: Ludwikowice – widok na Drogosław
  • nr 9: Śnieżnik – granitowa rzeźba słonia z 1932 r.
  • nr 10: Nowa Ruda – podcienia Domów Tkaczy przy ul. Nadrzecznej
  • nr 11: Kłodzko – kamienica „Pod Czarnym Niedźwiedziem” (pl. Chrobrego 9)
  • nr 12: Wielka Sowa – tablica upamiętniająca otwarcie wieży w 1906 r.

Rozwiązanie super-konkursu drugiego półrocza 2016 roku:

Zakończył się drugi etap konkursu, w którym można było wygrać super-nagrodę – nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z obiektów na Ziemi Kłodzkiej. Szansę na zdobycie tej nagrody miały osoby, które przesyłały rozwiązania naszych fotozagadek co miesiąc oraz osoby, które przesłały zbiorcze rozwiązanie sześciu fotozagadek (7-12.2016). Liczyły się oczywiście tylko prawidłowe odpowiedzi przesłane w terminie do 31 grudnia 2016 r.

Uwaga, uwaga – super-nagrodę za drugie półrocze 2016 roku otrzymuje:

Anna Krawczyk z Łodzi

Nagrodą jest nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w pensjonacie Zajazd „GOŚCINIEC” w Niemojowie. Specjalny voucher zostanie przesłany pocztą do końca bieżącego miesiąca. Znajdą się tam wszelkie informacje niezbędne do realizacji nagrody. GRATULUJEMY!!!

Zajazd „GOŚCINIEC” w Niemojowie oferuje: 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami; w przypadku organizacji wesel i przyjęć Zajazd pomieści ok. 80 osób; cały obiekt urządzony w stylu retro, z pokaźną kolekcją przedwojennych przedmiotów; miejsce na grill i ognisko; kuchnia turystyczna z wyposażeniem; plac zabaw dla dzieci; obok Zajazdu – zaprojektowany przez artystów ogród z licznymi kamiennymi rzeźbami; obok Zajazdu – romantyczne ruiny dawnego dworu sołtysów; tuż obok – trasa rowerowa ER-2; tuż obok – graniczna rzeka Dzika Orlica zasobna w ryby; tuż obok przejście graniczne Niemojów – Bartošovice v Orlických horách (dla samochodów do 9 ton).

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.