Fotozagadka nr 10.2016

Fotozagadka 10.2016Nasza jesienna fotozagadka na październik już jest! Zapraszam do rozwiązywania! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka[at]wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! UWAGA – uwzględniane będą wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Nagrody są zawsze turystyczne: mapy, przewodniki, czasem coś lepszego (m.in. bilety wstępu do atrakcji turystycznych)… Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Od nowego roku, począwszy od fotozagadki nr 1.2016, co miesiąc nagradzane są dwie osoby spośród wszystkich które prześlą poprawne odpowiedzi. Ponadto, do wygrania jest super-nagroda, która losowana jest co pół roku (po opublikowaniu sześciu kolejnych fotozagadek). Warunkiem udziału w losowaniu tej nagrody jest przesłanie prawidłowych odpowiedzi na sześć kolejnych fotozagadek (7-12) – można co miesiąc lub zbiorczo za 6 miesięcy. W drugim półroczu super-nagrodą będzie nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z obiektów na Ziemi Kłodzkiej.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA

*******************************

Fotozagadka nr 10.2016

Fotozagadka 10.2016

Pytanie brzmi: co to za obiekt i gdzie się znajduje?

Na odpowiedzi czekamy do 31 października 2016 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka[at]wp.pl W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 10.2016.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie turystyczne nagrody-niespodzianki. Przypominam, że uwzględniane są wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka[at]wp.pl

********************************

Wśród osób, które przysłały w terminie i z podanym adresem prawidłowe odpowiedzi na fotozagadkę nr 9.2016, rozlosowaliśmy turystyczne nagrody-niespodzianki. Otrzymują je:

  • Magda Matusiak (Niwa)
  • Jan Szwejda (Radków)

Gratulujemy!!! Nagrody wyślemy pocztą na podane adresy. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Pamiętajcie, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.