Fotozagadka nr 4.2016

Fotozagadka 4.2016Nowa fotozagadka na kwiecień już jest – zapraszam do rozwiązywania! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka@wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! UWAGA – uwzględniane będą wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Nagrody są zawsze turystyczne: mapy, przewodniki, czasem coś lepszego (m.in. bilety wstępu do atrakcji turystycznych)… Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Od nowego roku wprowadzone zostały dwie nowości w zasadach nagradzania. Począwszy od fotozagadki nr 1.2016, co miesiąc nagradzane są dwie osoby spośród wszystkich, które prześlą poprawne odpowiedzi. Po drugie – do wygrania jest super-nagroda, która losowana będzie co pół roku (po opublikowaniu sześciu kolejnych fotozagadek). Warunki udziału w losowaniu tej nagrody są dwa: należy przesłać prawidłowe odpowiedzi na sześć kolejnych fotozagadek (1-6 lub 7-12) oraz należy polubić naszą stronę na Facebook’u. Pierwszą super-nagrodą będzie nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z gospodarstw agroturystycznych na Ziemi Kłodzkiej.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA

*******************************

Fotozagadka nr 4.2016

Fotozagadka 4.2016

Pytanie brzmi: gdzie znajduje się ten kościół?

Na odpowiedzi czekamy do 30 kwietnia 2016 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka@wp.pl W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 4.2016.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie turystyczne nagrody-niespodzianki.

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka@wp.pl

********************************

Wśród osób, które przysłały w terminie i z podanym adresem prawidłowe odpowiedzi na fotozagadkę nr 3.2016, rozlosowaliśmy turystyczne nagrody – film DVD „Lasy Doliny Baryczy”. Otrzymują je:

  • Małgorzata Zawadzka (Kłodzko)
  • Iwona Puzio (Dzikowiec)

Gratulujemy!!! Nagrody wyślemy pocztą na podane adresy. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Przypominam, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem nadawcy!

Prawidłowe odpowiedzi na fotozagadki z pierwszego półrocza zostaną podane w lipcu 2016 r.

PS. Osoby, które przesłały prawidłowe odpowiedzi na fotozagadki ze stycznia, lutego i marca mają szansę na zdobycie super-nagrody. Inne osoby też jeszcze mają taką szansę – wystarczy przesłać prawidłowe odpowiedzi na sześć kolejnych zagadek (1-6 lub 7-12) – może być osobno lub łącznie.

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *