Fotozagadka nr 6.2017

Fotozagadka nr 6.2017Zapraszam do rozwiązywania czerwcowej fotozagadki! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem pocztowym!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka[at]wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! Nagrody są zawsze turystyczne – m.in. mapy, przewodniki, koszulki, bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi z podanym adresem pocztowym nadawcy. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA.

*******************************

Fotozagadka nr 6.2017

Fotozagadka nr 6.2017

Pytanie brzmi: co to za miejsce?

Na odpowiedzi czekamy do 30 czerwca 2017 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka[at]wp.pl. W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 6.2017.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy turystyczne nagrody-niespodzianki. Przypominam, że uwzględniane są wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka[at]wp.pl

********************************

Rozwiązanie Fotozagadki nr 5.2017: wieża widokowa na Czernicy (Góry Bialskie).

W tym miesiącu nagrodą jest bilet wstępu dla dwóch osób do Kopalni Złota oraz Średniowiecznej Osady Górniczej w Złotym Stoku. Nagrody otrzymują:

  • Agnieszka Kubat (Bystrzyca Kłodzka)
  • Joanna Malec (Korytów)
  • Agata Dereń (Stara Łomnica)

Gratulujemy!!! Nagrody zostaną dostarczone osobiście lub wysłane pocztą na podane adresy.

Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Wśród nagród także będą bilety wstępu do Kopalni Złota i Średniowiecznej Osady Górniczej, a także do Sztolni Ochrowej w Złotym Stoku (dla tych, którzy lubią ekstremalne przeżycia!). Pamiętajcie, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *