Fotozagadka nr 9.2016

Fotozagadka 9.2016Fotozagadka na wrzesień już jest! Zapraszam do rozwiązywania! Konkurs polega na odgadnięciu miejsca lub obiektu pokazanego na zdjęciu. Prezentowane są wyłącznie zdjęcia z terenu Ziemi Kłodzkiej. W konkursie przewidziane są atrakcyjne turystyczne nagrody-niespodzianki, losowane wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi.

Rozwiązanie prezentowanej fotozagadki polega na udzieleniu odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi (z podanym adresem!) można przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną (czyli e-mailem) na adres: markowaturystyka[at]wp.pl. Nie są brane pod uwagę odpowiedzi umieszczane na Facebook’u! UWAGA – uwzględniane będą wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Nagrody są zawsze turystyczne: mapy, przewodniki, czasem coś lepszego (m.in. bilety wstępu do atrakcji turystycznych)… Nagrody losowane są wśród wszystkich przesłanych prawidłowych odpowiedzi. Adresy nadawców przetwarzane są wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Nagrody są przesyłane drogą pocztową lub dostarczane osobiście pod wskazany adres przez redaktora naczelnego serwisu Turysta Kłodzki.

Od nowego roku wprowadzone zostały dwie nowości w zasadach nagradzania. Począwszy od fotozagadki nr 1.2016, co miesiąc nagradzane są dwie osoby spośród wszystkich, które prześlą poprawne odpowiedzi. Po drugie – do wygrania jest super-nagroda, która losowana będzie co pół roku (po opublikowaniu sześciu kolejnych fotozagadek). Warunkiem udziału w losowaniu tej nagrody jest przesłanie prawidłowych odpowiedzi na sześć kolejnych fotozagadek (7-12). Zakończył się już konkurs pierwszego półrocza. W drugim półroczu super-nagrodą będzie nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z obiektów na Ziemi Kłodzkiej.

Zapraszam do udziału w stałym konkursie FOTOZAGADKA

*******************************

Fotozagadka nr 9.2016

Fotozagadka 9.2016

Pytanie brzmi: co to za obiekt i gdzie się znajduje?

Na odpowiedzi czekamy do 30 września 2016 r. Odpowiedzi proszę przesyłać mailowo na adres: markowaturystyka[at]wp.pl W tytule wiadomości proszę napisać: Rozwiązanie fotozagadki nr 9.2016.

Wśród nadawców prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy dwie turystyczne nagrody-niespodzianki. Przypominam, że uwzględniane są wyłącznie rozwiązania z podanym adresem pocztowym nadawcy!

Pamiętajcie: odpowiedzi drogą mailową na adres: markowaturystyka[at]wp.pl

********************************

Wśród osób, które przysłały w terminie i z podanym adresem prawidłowe odpowiedzi na fotozagadkę nr 8.2016, rozlosowaliśmy turystyczne nagrody-niespodzianki. Otrzymują je:

  • Danuta Zielińska (Nowa Ruda)
  • Przemysław Bielecki (Kłodzko)

Gratulujemy!!! Nagrody wyślemy pocztą na podane adresy. Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach z cyklu „Fotozagadka”. Pamiętajcie, że w losowaniu nagród biorą udział wyłącznie odpowiedzi z podanym adresem nadawcy!

Reklama:

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *