TEST – nowa kategoria w naszym serwisie

tk5000W naszym serwisie – Turysta Kłodzki – dodaliśmy nową kategorię: TEST. Będziemy testować głównie usługi gastronomiczne, ale nie tylko. Będziemy testować głównie w regionie kłodzkim, ale też w bliskich rejonach Republiki Czeskiej.

W czasie turystycznych wędrówek – pieszych, rowerowych, samochodowych – trzeba coś jeść. Można wziąć z domu kanapki i termos; można znaleźć jakiś bar, gdzie konsumujemy na miejscu lub bierzemy na wynos. Nie lubimy przepłacać, dlatego szukamy obiektów serwujących normalne posiłki w przyzwoitych cenach. Czasem trzeba też nabyć w „Biedronce”, jak my to nazywamy, piknikowy zestaw podróżnika – kiełbasa, keczup, chleb. Pikniki w plenerze to jest to, co lubimy najbardziej. Rozpalamy w lesie ognisko albo rozstawiamy grill i smażymy kiełbaski. Ale pamiętajcie – nie wszędzie w lesie można rozpalać ogniska. Służą do tego specjalnie wyznaczone miejsca – będziemy je prezentować w kategorii „wiaty i pola biwakowe” w zakładce „Informator”.

tk5002

Zapraszam do testowania razem z nami. Wszelkie komentarze i uwagi do opublikowanych artykułów mile widziane. Możecie też pochwalić się gdzie Wam smakowało i przy tym nie zbankrutowaliście. Adres: redakcja[at]turystaklodzki.pl lub markowaturystyka[at]wp.pl

[Marek Gałowski]

Reklama:

2 komentarzy do “TEST – nowa kategoria w naszym serwisie

  1. Jako niegdyś aktywna turystka, teraz nieco mniej aktywna lecz praktykująca, znam problem, choć nigdy nie był dla mnie problemem pierwszorzędnym. Ot, po prostu jak nie było gdzie zjeść to się nie jadło i już. Przyznam jednak, że pomysł ciekawy i przydatny. Powiedz mi tylko Marku, czy mają to być opisy miejsc, w których karmi się li tylko turystów, czy może mają to być opisy własnych doświadczeń kulinarnych na trasach wycieczek i nie tylko wycieczek? Jeśli tylko nie zabraknie mi zapału wchodzę w to.

    • Dziękuję za odpowiedź… Chcę publikować wszystko, co może być przydatne turystom. Czyli zarówno opisy miejsc, w których karmi się turystów, jak też opisy własnych doświadczeń związanych z konsumpcją podawanych tam specjałów. Mogą też być oczywiście opisy samodzielnie przygotowanych i konsumowanych na trasie (pikniku) smakołyków. Najbardziej jednak liczę na komentarze i oceny prezentowanych obiektów.
      Pozdrawiam! I zapraszam do współpracy…

Dodaj swój komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rozwiąż równanie: *