Alpejski Dwór nagrodzony przez TripAdvisor

2015.03.13-99bPensjonat Alpejski Dwór z Międzygórza otrzymał nagrodę Travellers’ Choice serwisu TripAdvisor za zajęcie trzeciego miejsca w kategorii pensjonaty w Polsce. W bieżącym roku, w ramach trzynastej edycji plebiscytu, nagrodą uhonorowano ponad 8 tys. obiektów z całego świata.

2015.03.13-99b

Laureaci są ogłaszani w 8 kategoriach istotnych z punktu widzenia podróżnych: najlepsze hotele, najlepsze niedrogie hotele, luksus, małe hotele, pensjonaty i zajazdy, najlepsze hotele dla rodzin, romantyczna atmosfera, usługi. Zwycięzcy wybierani są na podstawie milionów recenzji i opinii podróżnych z całego świata odwiedzających serwis TripAdvisor. Znakami rozpoznawczymi zwycięzców nagrody Travellers’ Choice są przystępna cena, a także usługi i jakość na niezwykłym poziomie.

2015.03.13-99aTripAdvisor® to największy na świecie serwis turystyczny umożliwiający podróżnym planowanie i rezerwowanie wymarzonych wyjazdów. Serwis udostępnia sprawdzone porady prawdziwych podróżnych i oferuje szeroki wachlarz usług ułatwiających planowanie podróży, a także zintegrowane narzędzia umożliwiające dokonywanie rezerwacji, przeszukujące setki witryn w celu znalezienia najlepszych cen obowiązujących w hotelach. Witryny współpracujące z serwisem TripAdvisor tworzą największą społeczność podróżnych na świecie. Strony są odwiedzane co miesiąc przez 315 milionów użytkowników i można na nich znaleźć ponad 200 milionów recenzji i opinii na temat ponad 4,4 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji. W serwisie znajdziesz najlepsze miejsca, w których można coś zjeść, zatrzymać się i miło spędzić czas bez względu na to, gdzie jesteś.

2015.03.13-99c

Alpejski Dwór w Międzygórzu to nowocześnie i stylowo odrestaurowany stuletni górski pensjonat w stylu tyrolskim. Obiekt oferuje 22 miejsca noclegowe w ośmiu pokojach. Oferta kuchni to m.in. zupa cebulowa, knedliki z gulaszem, pstrąg, pierogi, domowa szarlotka i wiele innych przysmaków.

[Foto: Facebook.com]

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.