CarFree – lider wynajmu krótkoterminowego aut w Polsce

CarFreeDzięki wieloletniemu działaniu CarFree na polskim rynku skutecznie rozwinęła się i spopularyzowała branża wynajmu aut. Firma nieustannie bowiem wychodziła naprzeciw potrzebom klientów, od lat rozbudowując i ulepszając swoje usługi. Dziś wypożyczalnia gwarantuje prosty i przejrzysty sposób wynajmu samochodu bez nadmiernych formalności, w związku z czym w CarFree wynajęło auto już ponad 20.000 klientom, którzy pozytywnie oceniają pracę wypożyczalni.

CarFree

CarFree działa na terenie całej Polski i posiada 14 oddziałów, po jednym w Katowicach, Kielcach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie, wyjątkiem jest Warszawa, w której znajdują się aż trzy wypożyczalnie. Dostępność samochodów we wszystkich większych miastach polskich oraz duży ich wybór plasuje CarFree wysoko wśród najlepszych wypożyczalni. Szeroki zakres działalności, niskie ceny i wysoka jakość oferowanych usług świetnie charakteryzują powstałą w 2009 roku wypożyczalnię samochodów.

Mimo ogromnej konkurencji pomiędzy wypożyczalniami w Polsce, CarFree pozostaje liderem w krótkoterminowym wynajmie samochodów. CarFree to przykład wypożyczalni oferującej tani i łatwy sposób na krótkoterminowe podróżowanie i nie tylko. Wypożyczalnia posiada bowiem bogatą ofertę dostosowaną do klientów o różnych wymaganiach.

Czym się różni umowa krótkoterminowa od średnio i długoterminowej?

Każda z tych umów, jak same nazwy wskazują jest inna przede wszystkim ze względu na deklarowany przez klienta okres wynajmu samochodu. Wypożyczenie krótkoterminowe obejmuje tych, którzy zdecydowali się na korzystanie z wypożyczalni w okresie do jednego miesiąca, natomiast średnioterminowe wybierane jest przez klientów potrzebujących aut nie krócej niż na miesiąca, ale też nie dużej niż na rok. W przypadku wynajmu długoterminowego klient ma możliwość korzystania z wypożyczonego samochodu od dwóch do pięciu lat.

Krótkoterminowy wynajem samochodów to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i działalności gospodarczych. Uproszczone przez CarFree procedury wypożyczenia krótkoterminowego przyciągają coraz większą liczbę klientów, którzy doceniają sprawne i nie wymagające dodatkowych negocjacji warunki umowy. Jeśli zależy Ci na komfortowym podróżowaniu i na sprawnym odbiorze oraz zwrocie pojazdu, przy zawarciu umowy krótkoterminowej jest to w zupełności możliwe. Szczególnie korzystnie wypada tu oferta CarFree, dzięki której zapłacisz wyłącznie za wypożyczenie samochodu oraz paliwo, bez ponoszenia jakichkolwiek innych kosztów. Pamiętaj jednak, że cena usługi jest uzależniona od ilości dni wynajmu, standardu samochodu oraz dodatkowego wyposażenia.

Niekiedy jednak okres miesięcznego wypożyczenia jest niewystarczający, co wymaga ustalenia z wypożyczalnią nieco innych warunków umowy. Na wypożyczenia średnioterminowe decydują się głównie większe firmy, chociaż nie brakuje wśród nich również prywatnych osób. Natomiast dla przedsiębiorstw, które chciałyby skorzystać w jeszcze dłuższym czasie z wynajmu została specjalnie skonstruowana umowa długoterminowa. W ten sposób bez trudu duże firmy mogą zwiększyć swoją flotę pojazdów na długi okres czasu. Jest to zatem korzystne rozwiązanie finansowania i używania aut. W tym wypadku koszty związane z utrzymaniem pojazdów można z łatwością wliczyć w budżet firmy.

To jaką umowę wybierze klient, a następnie ją podpisze zależy od jego potrzeb i preferencji. Mimo to, jedno jest pewne – każdy znajdzie w CarFree coś dla siebie.

W jakiej sytuacji wybrać wynajem krótkoterminowy?

Jest wiele powodów, dla których warto skorzystać z wynajmu krótkoterminowego. Oto kilka z nich:

  • okazjonalny wyjazd,
  • szybkie przemieszczenie się z jednego miasta do drugiego,
  • potrzeba dotarcia z lotniska w określone miejsce docelowe w szybki i komfortowy sposób,
  • wyjątkowa uroczystość w innym mieście,
  • przeprowadzka lub przewiezienie większych rzeczy przy pomocy auta dostawczego
  • wycieczka w większym gronie, konieczność wypożyczenia samochodu 7-osobowego lub 9-osobowego,
  • awaria pojazdu,
  • konieczności użytkowania samochodu zastępczego,
  • sprawdzenie konkretnego modelu auta przed dokonaniem wynajmu długoterminowego.

Podczas wyjazdów krótkookresowych po Polsce czy zagranicą i w innych tego typu sytuacjach z CarFree nie musisz się martwić o wypożyczenie auta. Wystarczy zarezerwować samochód wcześniej i stawić się w terminie odbioru w odpowiednim miejscu.

Dlaczego CarFree jest liderem krótkoterminowego wynajmu aut?

Dzięki zróżnicowanej ofercie CarFree gwarantuje łatwość przemieszczania się swoim klientom w rozmaitych okolicznościach. Firma zapewnia komfortowe przemieszczanie się zarówno osobom nastawionym na wynajem luksusowych samochodów, jak i zwolenników jak najtańszych ofert. Co jednak tak naprawdę sprawia, że CarFree wybiera tak duża liczba klientów?

Minimum formalności

Większość z nas nie przepada za uzupełnianiem dokumentów i stara się je znacznie ograniczyć. CarFree rozumie pod tym względem swoich klientów, w związku z czym firma znacznie uprościła formalności, dzięki czemu cały proces wynajmu pojazdów przebiega sprawnie. Nie ważne czy jest to wynajem krótkoterminowy czy długoterminowy klient może liczyć na błyskawiczną obsługę i szybkie rozpoczęcie i zakończenie transakcji.

Sprawny odbiór i zwrot samochodu

Możliwość wypożyczenia auta z dowolnego miejsca o dowolnej godzinie nie stanowi w CarFree żadnego problemu, gdyż firma posiada biura rozmieszczone po całej Polsce. Wystarczy zgłosić wcześniej swoją prośbę, tak aby samochód został podstawiony w odpowiedni punkt.

Jednak zanim przejmiesz auto od jednego z przedstawicieli CarFree, pracownik wypożyczalni przedstawi Ci dokładne warunki umowy i wskaże ewentualne uszkodzenia czy usterki samochodu, które zawarte będą w protokole przekazania pojazdu, tak aby przy zwrocie pojazdu nie było jakichkolwiek nieporozumień.

Podpisując umowę z wypożyczalnią klient zobowiązuje się do oddania auta w takim samym stanie jak je otrzymał. CarFree dba o swoje auta, ponieważ czyste i sprawne pojazdy to także zadowoleni klienci. Jeśli mimo to zdarzy się, że samochód zostanie w jakiś sposób zniszczony czy uszkodzony przez klienta profesjonalna obsługa firmy zajmie się problemem, aby negocjacje i działania, które zostaną podjęte były odpowiednie dla obu stron.

Profesjonalna obsługa klienta

Wypożyczalnia CarFree ma bardzo dobrze rozbudowany i sprawnie działający system, który pozwala na łatwy kontakt personelu z klientami. Każdy może skontaktować się z firmowym konsultantem dzwoniąc na całodobową infolinię lub korzystając z panelu klienta dostępnego na stronie internetowej wypożyczalni. Zespół pracowników CarFree wyróżnia przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność w wykonywanej przez nich pracy. Obsługa firmy stara się udzielić odpowiedzi na każde pytanie, nawet najtrudniejsze i najbardziej kłopotliwe, za co CarFree jest szczególnie doceniane.

Wysokiej klasy samochody

CarFree może się pochwalić dużym wyborem aut o różnym standardzie. Samochody przypisano do poszczególnych segmentów, zaczynając od najmniejszych aut osobowych, kończąc na wyjątkowo luksusowych samochodach i busach dostawczych, ponadto, wszystkie są doskonale utrzymane. Niezależnie od klasy samochodu firma oferuje wysoką jakość usług.

Co należy zrobić, aby wynająć auto w Carfree?

Prawie każdy może skorzystać w CarFree z usługi wynajmu auta. Firma umożliwia bowiem wypożyczenie samochodu osobom z ważnym od conajmniej roku prawem jazdym i dokumentem potwierdzającym tożsamość. Poza tym istotnym warunkiem, który musi spełniać każdy wynajmujący jest ukończenie 21 rok życia. Jeśli spełniasz te kryteria spokojnie możesz dokonać rezerwacji samochodu i umówić się na termin jego odbioru.

Podczas spotkania, przed przekazaniem samochodu wystarczy, że podpiszesz stosowną umowę i protokół, aby móc z przyjemnością podróżować.

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.