Dolnośląski Festiwal Podróżników – Pasterka 2016

Dolnośląski Festiwal PodróżnikówJuż dzisiaj wszystkich miłośników dalekich stron i różnych kultur zapraszamy w dniach 02-04.09.2016 r. do niewielkiej miejscowości Pasterka w Górach Stołowych na kolejną, piątą już edycję Dolnośląskiego Festiwalu Podróżników 17 Południk.

Dolnośląski Festiwal Podróżników – 17 Południk, którego nazwa pochodzi od południka przebiegającego przez stolicę Dolnego Śląska, to miejsce spotkań wyjątkowych osobowości, unikatowych prelekcji i nieszablonowej edukacji. Co roku gromadzi ludzi ciekawych świata, pasjonatów aktywnej turystyki i eksploratorów najodleglejszych zakątków naszego globu, a także tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej wielkiej, podróżniczej przygody i dopiero poszukują swoich inspiracji.

Dolnośląski Festiwal Podróżników

Trzy festiwalowe dni w Pasterce wypełni szereg atrakcji, z których jak zwykle najważniejsze będą spotkania z podróżnikami. Nie zabraknie fascynujących opowieści, przepięknych zdjęć oraz ciekawych, filmowych prezentacji. W programie także: konkursy, górskie wycieczki oraz wielkie festiwalowe ognisko, które jak zawsze płonąć będzie do białego rana. A wszystko to w wyjątkowej atmosferze oraz niepowtarzalnym otoczeniu Gór Stołowych, w maleńkiej i niezwykle urokliwej miejscowości, położonej tuż przy granicy z Republiką Czeską.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej na www.17poludnik.pl

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.