Popularne tanie przeloty

tk703Linii lotniczych jest wiele na rynku, szczególnie tych tanich, ponieważ przyciągają największa uwagę klientów. Jeśli możemy polecieć na wakacje za niższą cenę, to czemu z tego nie skorzystać? Tanie linie także zadały sobie to pytanie i oprócz tańszych biletów mamy jeszcze ich promocje i obniżki cen. Z takich ofert mało kto nie chciałby skorzystać. Dlatego korzystamy i latamy za granicę coraz częściej.

tk703

Kto lata najtaniej?

Wśród tylu ofert tanich przelotów możemy spotkać się z nieatrakcyjną cenowo ofertą. Dlatego wcześniej trzeba sprawdzić i porównać ceny różnych przewoźników i wybrać tego najtańszego. Kto jest najtańszy? To zależy od miejsca wylotu i celu podróży i kilku innych usług, choć w tanich lotach usługi są przeważnie takie same u wszystkich przewoźników. Jednak mimo wszystko różnice w cenach bywają bardzo duże. Dlaczego? Może to być uwarunkowane lotniskami z jakich latają przewoźnicy. Są tacy, którzy latają z małych lotnisk i inni, którzy korzystają z dużych popularnych lotnisk w centrum miasta. Jeśli chodzi o ceny to są różne. Ryanair ma bardzo tanie przeloty na terenie Unii Europejskiej. Wizzair ma podobne oferty do Ryanair, ale te dwie linie lotnicze ceny warunkują od miejsca wylotu, czyli w zależności z jakiego lotniska lecą mają odpowiednie ceny. Gdy lecimy z mniejszych lotnisk, np. z poznania Wizzair ma niższe ceny, ale lecąc w to samo miejsce z Warszawy z Lotniska Chopina, zapłacimy więcej. Jednak te dwie linie oferują naprawdę tanie przeloty, ponieważ za niektóre bilety zapłacimy mniej niż 100 zł.

Kiedy loty są tanie?

Warto zastanowić się nad różnicami cenowymi biletów i sprawdzić, kiedy warto kupować, a kiedy zaczekać. Jedno jest pewne: jeśli będziemy czekać z kupnem biletu do ostatniej chwili, to nasz tani przelot okaże się droższy. Aby nie stracić majątku na lot warto wcześniej zainteresować się cennikiem i kupić bilet z wyprzedzeniem. Termin lotu także ma duże znaczenie, ponieważ loty w środku tygodnia są tańsze niż loty w weekend. Z tanich przelotów warto korzystać między wtorkiem, a czwartkiem, ale czasami ciekawe oferty pojawiają się w sobotę. Jest to jednak rzadkość i zazwyczaj dotyczy konkretnych lotów. Dlatego dobrze jest przejrzeć oferty kilka tygodni przed planowanym wylotem, i sprawdzić aktualne promocje tanich przelotów. W ten sposób możemy znaleźć atrakcyjne ceny biletów i dopasować termin wylotu. Poza tym lepiej przemyślany plan podróży może okazać się oszczędny i wygodny. Skoro mamy wszystko zaplanowane, to przed wyjazdem nie będziemy się stresować, że o czymś zapomnieliśmy i będziemy mogli zająć się czymś innym.

Tanie loty wyszukasz w Mojeloty.pl.

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.