Przewodnik na zagranicznych wojażach

2013.11.20-1xMuszę się pochwalić, że przewodnik turystyczny „Góry Bystrzyckie i Orlickie” czytany jest nie tylko przez mieszkańców Ziemi Kłodzkiej czy innych rejonów Dolnego Śląska. Niedawno egzemplarz wysłany został do odległego Elbląga. Także więc po drugiej stronie naszego kraju znajdziemy miłośników Gór Bystrzyckich. Czytelnicy szukają inspiracji do wakacyjnych wędrówek lub odnajdują na kartach przewodnika swoje ścieżki z dzieciństwa i młodości.

Z przewodnika korzystają nasi przyjaciele i znajomi z Republiki Czeskiej. Uznali oni publikację na tyle przydatną, że powstał pomysł przetłumaczenia i wydania przewodnika w języku czeskim. Egzemplarz przewodnika wysłany został także m.in. do Portugalii, gdzie czytany był w znanym kurorcie turystycznym Estoril. Kolejny egzemplarz „zwiedzał” w listopadzie wraz z autorem Spa, słynne uzdrowisko w Belgii.

2013.11.20-1x

Zapraszam do zakupu przewodnika „Góry Bystrzyckie i Orlickie”. Jeszcze kilka egzemplarzy się znajdzie…

***

Najnowsza mini-recenzja (przesłana z Estoril):

Poręczny, bogato ilustrowany niezbędnik dla każdego turysty, który odwiedza piękny region Sudetów Środkowych. Autor dzieli się w nim swoja niezwykłą wiedzą, zarówno historyczną, jak i praktyczną o Górach Bystrzyckich i Orlickich. Przewodnik jest świetnie zorganizowany i poza charakterystyką obu pasm górskich, krótkimi opisami wszystkich miejscowości, zawiera również informacje o wszystkich znakowanych szlakach turystycznych, zabytkach i atrakcjach turystycznych regionu. Opatrzony licznymi ilustracjami, pochodzącymi ze zbiorów autora, które sprawiają, że ma bardzo przyjemną szatę graficzną.

To swego rodzaju ściąga, którą powinien posiadać każdy miłośnik podróży, który trafia do tego magicznego zakątka Polski.

Serdecznie polecam!

Adriana Jurczyk Duarte

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.