Styczeń w teatrach we Wrocławiu

Wraz z Nowym Rokiem pojawiły się we Wrocławiu znakomite spektakle teatralne, których – jeśli kochacie teatr – nie możecie przegapić. W styczniu warto odpocząć po świątecznym szaleństwie i zrelaksować się w teatralnej przestrzeni.

ewejsciowki

Szczególnie polecamy spektakl „Genialna przyjaciółka” we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. Genialna adaptacja teatralna na podstawie powieści porusza kwestie tożsamości, oczekiwań społecznych oraz projekcji swojej osoby. Porywająca fabuła, która jest jednocześnie zaskakująco szczera, to z pewnością elementy, które zjednały sobie sympatię widzów. Spektakl został oceniony na portalu ewejściówki.pl na 9.0/10, zatem możemy być pewni dobrego spektaklu.

W styczniu warto też odwiedzić Wrocławski Teatr Współczesny, aby zobaczyć w nim inną ciekawą pozycję. „Panna Nikt” to opowieść o samobójstwie jednej z uczennic, która postanowiła zabrać ze sobą w ostatnią drogę swojego niewidomego braciszka. Dlaczego to zrobiła? Tego dowiadujemy się z plątaniny wydarzeń, postaci i wyobrażeń.

Szczególnie prestiżową pozycją na naszej liście jest spektakl „Smutki tropików” w Teatrze Współczesnym, gdyż jest to spektakl nagrodzony Gdyńską Nagrodą Dramaturgiczną. Gorzki portret pokolenia tzw. „millenialsów” przesiąka poczuciem samotności, marazmu i skrywanych głęboko uczuć. Doskonałe studium całego pokolenia, które nieustannie ucieka od rzeczywistości. Polecamy gorąco, nie tylko przedstawicielom pokolenia Y!

Jeśli jednak czujecie, że zimowa atmosfera Was przytłacza i chcecie tylko zatopić się w komedii, polecamy odwiedzić Improwizowane Poniedziałki w PUBie Schody Donikąd. „Mistrzu Impro – pojedynek na śmiech i życie” to widowisko, którego fani komedii nie mogą przegapić! Scenariusza nie ma, więc możecie się spodziewać dosłownie wszystkiego. Wyzwania, których podejmą się komicy, to popis nie tylko znakomitego humoru, ale też aktorstwa i performansu. Znakomita zabawa gwarantowana!

Jeśli dalej nie wiecie, na co się wybrać – polecamy zadzwonić na infolinię portalu eWejściówki.pl. Pracownicy chętnie polecają znakomite spektakle w dogodnym terminie.

Pełny repertuar teatrów we Wrocławiu  znajdziecie w portalu eWejsciówki https://ewejsciowki.pl/wroclaw/repertuar

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.