SUPER PROMOCJA HOTELOWA (04.10)

TK7-Travelist1Super promocja hotelowa – tanie pobyty na Ziemi Kłodzkiej – specjalnie wybrane oferty! W regionie kłodzkim znajduje się bogata baza noclegowa (m.in. hotele, pensjonaty, SPA). Wiele z tych obiektów często organizuje promocje, które jednak nie są szeroko reklamowane. Zdarza się, że obniżki od cen katalogowych sięgają od 50 do nawet 70%! Każdy może skorzystać z tych promocji i oszczędzić sporo złotówek!

Promocyjne oferty pojawiają się głównie na portalach zakupów grupowych. Te portale to przede wszystkim Groupon, Travelist, Travelbird, TrivernaKuptravel oraz Okazje.eholiday.pl

Z prezentowanych ofert mogą skorzystać wszyscy – mieszkańcy Ziemi Kłodzkiej, innych regionów Polski, Europy i całego świata. Mieszkańcy naszego regionu mają nawet lepiej, bo nie muszą daleko jechać by z oferty skorzystać.

Jesteś mieszkańcem/mieszkanką Kłodzka? Skorzystaj z wyjątkowej specjalnej oferty! Jedź do Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy-Zdroju, Długopola-Zdroju, Zieleńca i poczuj się jak na wczasach!

TK7-Travelist2

Nasze oferty TOP 10 w tym tygodniu:

* Kudowa-Zdrój: Villa Carmencena od 179 zł za 2-dniowy pobyt (1 nocleg) dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz zabiegi spa

* Kudowa-Zdrój: Hotel Kudowacena od 299 zł za noc dla 2 osób

* Kudowa-Zdrój: Villa Residencecena od 189 zł za noc dla 2 osób

* Duszniki-Zdrój: Hotel Fryderykcena od 199 zł za noc dla 2 osób

* Polanica-Zdrój: Hotel Bukowy Parkcena od 299 zł za noc dla 2 osób

* Zieleniec: Vital & Spa Resort Szarotkacena od 228 zł za noc dla 2 osób

* Bolesławów: Pensjonat Zielone Wzgórzecena od 299 zł za 3 dni (2 noce) dla 2 osób

* Apartamenty Czarna Góracena od 133 zł za noc dla 2 osób

* Stara Morawa: Hotel Morawacena od 129 zł za noc dla 2 osób

* Lądek-Zdrój: Rezydencja Grawertcena 234 zł za pakiet (m.in. 2 noclegi w pokoju 2-osobowym typu Deluxe, śniadania w formie bufetu szwedzkiego, angielski tea time: tradycyjnie parzona herbata i ciasto lub ciastka, parking, Wi-Fi)

TK7-Travelist1

Prezentowane specjalne oferty hotelowe kończą się średnio za około 5 dni. Warto z nich skorzystać, bo jesień w górach jest przepiękna.

Zapraszamy do stałej lektury naszego serwisu Turysta Kłodzki i korzystania z wyszukanych specjalnych ofert na tanie pobyty hotelowe na Ziemi Kłodzkiej!

REKLAMA:

One Comment on “SUPER PROMOCJA HOTELOWA (04.10)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.