Święta na lodowcu

święta na lodowcuOd zawsze zazdrościsz filmowym bohaterom, że nie mają przedświątecznych zmartwień w postaci sprzątania, gotowania i robienia tego wszystkiego na ostatnią chwilę? Chciałbyś wyrwać się na święta z domu, odpocząć i nie stresować się, że nie zdążysz upiec ciasta na bożonarodzeniowy poranek? To możliwe. Przeczytaj ten artykuł i każ rodzinie pakować walizki!

święta na lodowcu

Ale…jak?

W ostatnich latach w Polsce ciężko o prawdziwe białe święta. O tradycji lepienia bałwana po kolacji wigilijnej można zapomnieć, a bajeczny krajobraz za oknem to już tylko wspomnienie. A może martwisz się, że młodsze dzieci nie miały jeszcze okazji poczuć atmosfery prawdziwych świąt? Jeśli marzysz o prawdziwych świętach pełnych śniegu i wspaniałej zimowej aury, koniecznie zastanów się nad wyjazdem w góry na ten okres. Na pewno masz wątpliwości – jak na Twoją nieobecność zareaguje rodzina? Na pewno Cię zrozumieją. Warto wykorzystać ten czas dla siebie i spędzić święta w najbliższym gronie; razem z małżonkiem i dziećmi w otoczeniu zaśnieżonych gór, bez zmartwień o karpia, pierogi i barszcz odpoczniesz jak nigdy wcześniej!

Jak to zorganizować?

To prostsze niż myślisz. Jeśli już zdecydowałeś, że na święta wyjeżdżasz w góry razem z rodziną, na pewno zależy Ci, aby wszystko było w jak najwyższym standardzie. Warto zaszaleć i… wybrać się w Alpy! Na stronie www.beskidtravel.pl znajdziesz doskonałą ofertę dla rodzin z dziećmi, które chciałyby spędzić święta właśnie tam. Biuro Turystyki Aktywnej BeskidTravel to biuro specjalizujące się w organizacji wyjazdów na austriacki lodowiec Stubai. To doskonale rozwinięty i wciąż rozwijający się ośrodek narciarski z trasami dla narciarzy na wszystkich etapach zaawansowania. Ogromną zaletą tego miejsca jest koncentracja wszystkiego, co ważne w bliskich odległościach – trasy, hotele, kolejki i usługi wellness i spa, to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. BeskidTravel dla każdego przygotuje coś miłego – Twoje dzieci po tym wyjeździe oszaleją na punkcie nart, a to za sprawą instruktorów z Klubu Narciarskiego Best. W czasie, gdy one będą uczyć się jeździć po okiem wykwalifikowanych specjalistów, Ty możesz pozjeżdżać na bardziej zaawansowanych trasach, podszkolić swoje umiejętności pod okiem trenera lub zrelaksować się w spa. Możesz być pewny, że takich świąt Twoi najbliżsi nie zapomną na długo. Wszyscy wrócicie wypoczęci i szczęśliwi. Nie czekaj, zarezerwuj już dzisiaj!

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.