Żelazno – Brzozowisko

Apartament „Brzozowisko”
Adres: 57-361 Żelazno 105
powiat kłodzki, woj. dolnośląskie

Sprawdź wolne terminy i zarezerwuj pobyt w serwisie Booking.com >>>

brzozowisko-zelazno

Apartament „Brzozowisko” znajduje się w miejscowości Żelazno – w sercu Ziemi Kłodzkiej, w połowie drogi z Kłodzka do Bystrzycy Kłodzkiej.

Apartament ma powierzchnię 70 m² – znajduje się w jednorodzinnym budynku mieszkalnym z osobnym wejściem. W korytarzu można zdjąć okrycia wierzchnie, spocząć na wygodnej sofie, zmienić obuwie. Jest także miejsce na pozostawienie zimą nart. Obok obiektu znajduje się bezpieczny parking na własnym terenie.

„Brzozowisko” to salon z trzema miejscami noclegowymi (kanapa i dwa łóżka) oraz stół z krzesłami, gdzie można wygodnie spożyć posiłek. Obok, za ścianą, znajduje się sypialnia z dwoma łóżkami.

Aneks kuchenny wyposażony jest w szafki kuchenne z płytą indukcyjną, piekarnikiem i zmywarką, czajnikiem elektrycznym, dzbankiem z filtrem na wodę. Znajdują się tutaj oczywiście naczynia kuchenne nieodzowne do sporządzania posiłków. Na życzenie gości obiekt oferuje wiejskie jaja!

O higienę osobistą dbamy w nowoczesnej łazience z dużą kabiną prysznicową, umywalką z szafką oraz toaletą.

W trosce o zdrowie gości przeprowadzana jest regularnie dezynfekcja wymienionych pomieszczeń, ręczników oraz bielizny pościelowej.

Dla gości jest darmowe Wi-Fi!

Obiekt przyjazny jest zwierzętom. Bez dodatkowych opłat.

Do dyspozycji gości dostępne jest miejsce na ognisko i grilla, można zasiąść przy dębowym stole z ławami.

Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
Na terenie obiektu nie są organizowane przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.
Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00 – 6:00.

Uwaga – minimalna długość pobytu dwie doby!
Cena pobytu: 300 zł dla 5 osób za dobę.

brzozowisko-zelazno

„Brzozowisko” to świetna całoroczna baza wypadowa do Masywu Śnieżnika (m.in. Śnieżnik i Czarna Góra), w Góry Bialskie, Góry Złote z perełką wśród uzdrowisk – Lądkiem-Zdrojem, Góry Bystrzyckie (Jagodna), Góry Orlickie z Zieleńcem i Orlicą, Góry Stołowe ze Szczelińcem i Błędnymi Skałami. W pobliżu atrakcyjne piesze szlaki turystyczne i rowerowe oraz zimą szlaki do uprawiania narciarstwa biegowego i zjazdowego.

Zapraszamy!

Sprawdź wolne terminy i zarezerwuj pobyt w serwisie Booking.com >>>

brzozowisko-zelazno

brzozowisko-zelazno

brzozowisko-zelazno

REKLAMA: