Zieleniec PreJib Tour Europe 2012/2013

2013_PreJibZieleniec dołączył do grona najlepszych snowboardowych ośrodków na świecie! Rome Prejib Tour to impreza snowboardowa rozgrywana w najlepszych ośrodkach narciarskich na świecie. Zawody rozgrywane są w takich miejscach jak m.in. Val Thorens (Francja), Zell am See i St. Anton (Austria), Nendaz (Szwajcaria); także w Kanadzie i USA.

Aktualnie rozgrywana 9 edycja tej imprezy jest wyjątkowa – po raz pierwszy jeden z przystanków eventu znajduje się w Polsce. Prejib to impreza snowboardowa przeznaczona dla amatorów, rozgrywana na początku sezonu po otwarciu kurortów narciarskich. Wśród 13 europejskich przystanków znalazł się Zieleniec – zimowa stolica Ziemi Kłodzkiej (organizatorzy kurtuazyjnie piszą: Dolnego Śląska). Dla wszystkich zawodników przewidziany jest darmowy karnet na snowpark przez cały dzień. Nie ma też żadnej opłaty wpisowej. Zwycięzcy otrzymają nagrody:1 m. deska, wiązania, rękawice, 2 m. wiązania i plecak, 3 m. buty; najlepsza dziewczyna otrzyma deskę Detail „man-eater”. Wieczorem po imprezie after party.

Impreza w Zieleńcu zaplanowana została na niedzielę 13 stycznia br. Pod warunkiem, że będzie wystarczająca ilość śniegu potrzebnego do przygotowania snowparku.

Informacje: www.facebook.com/romepolska

2013_PreJib

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.