Skocz ze spadochronem i spełnij swoje marzenia!

tk702Wielu z nas od dziecka marzy o skoku ze spadochronem. Poszybowanie w przestworzach zawsze jednak wydawało ci się czymś nie do osiągnięcia? Teraz możesz zrealizować swoje marzenie bez żadnego problemu – wystarczy, że wybierzesz skoki tandemowe.

Działające w Polsce szkoły spadochronowe zajmują się nie tylko organizacją szkoleń dla tych, którzy chcą zacząć skakać samodzielnie. W swojej ofercie posiadają również skoki w tandemach, które przeznaczone są praktycznie dla każdego, kto chciałby wypróbować swoją odwagę i zobaczyć świat z lotu ptaka. Do skoków tandemowych nie trzeba żadnego specjalnego przygotowania – skoczyć może niemalże każdy, bez wcześniejszego przeszkolenia i badań lekarskich.

tk702

Jak wygląda skok tandemowy?

Skok w tandemie odbywa się wspólnie z instruktorem, dlatego jako uczestnik nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo, ponieważ ma się przy sobie osobę z doświadczeniem w tej dziedzinie. Uczestnik i instruktor spięci są specjalną uprzężą, spadochron stosowany przy tandemie to także specjalny model automatyczny, który jest przystosowany do takich skoków. Po stawieniu się na lotnisko w dniu skoku uczestnik przechodzi krótki instruktaż bezpieczeństwa i otrzymuje wyposażenie.

Skacze się z samolotu wynoszącego się na pułap 3000 metrów lub 4000 metrów – w przypadku 3000 metrów swobodne spadanie trwa około 30 sekund, dla 4000 metrów to około minuty. Po otwarciu czaszy spadochronu można w trakcie szybowania podziwiać piękne widoki. Lądowanie jest miękkie, dlatego nie trzeba posiadać do niego żadnej specjalnej kondycji.

Ile to kosztuje?

Skoki tandemowe nie są wyjątkowo drogie, ale trzeba przygotować się na wydatek minimum 500 złotych. Tyle kosztuje skok z 3000 metrów. Za skok z 4000 metrów trzeba będzie zapłacić około 800 złotych zależnie od szkoły spadochronowej. Za dodatkową usługę wideofilmowania oraz fotografowania trzeba zapłacić około 200-300 złotych, ale warto zdecydować się na ten wydatek, żeby mieć niezwykłą pamiątkę.

Gdzie kupić skok w tandemie?

Organizacją skoków tandemowych zajmują się szkoły spadochronowe na terenie całej Polski. Jedna z najpopularniejszych – Skydive oferuje także skoki tandemowe z możliwością filmowana. Ze Skydive skakać można w Kruszynie pod Włocławkiem, gdzie znajduje się baza firmy, a także w Kamieniu Śląskim koło Opola oraz w Przasnyszu. Zamówienie można złożyć przez Internet pod adresem: http://www.skydive.pl/skoki-w-tandemie/.

Skok tandemowy także w upominku

Skok w tandemie może być również doskonałym pomysłem na prezent. Warto wtedy zwrócić uwagę na to, by kupić voucher upominkowy, dzięki któremu obdarowana osoba będzie mogła sama wybrać opowiadający sobie termin skoku.

Jeżeli chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, pomyśl o wykupieniu skoku tandemowego – dzięki niemu możesz spełnić swoje marzenia o poszybowaniu w przestworzach i mieć niezapomniane wspomnienia. Skok możesz kupić już teraz przez Internet!

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.