Zimowe imprezy odwołane lub przeniesione

2014.02.11-1Brak śniegu niweczy pracę organizatorów wielu zaplanowanych imprez plenerowych. Zimy są coraz cieplejsze i coraz trudniej „wstrzelić” się w śniegowy dobrobyt. A raczej nie da się rozegrać zawodów biegowych lub zjazdowych po błocie lub trawie zamiast śniegu. Większość zaplanowanych imprez w naszym regionie została odwołana lub przesunięta na inny termin. Generalnie – pesymiści imprezy odwołali, optymiści mają jeszcze nadzieję na śnieg, więc terminy przesunęli na marzec. Poniżej lista odwołanych lub przesuniętych imprez:

* 25 stycznia – Lasówka: III Otwarte Mistrzostwa Lasówki w Biegu Narciarskim w stylu klasycznym. Impreza została przeniesiona na 1 marca br. Aktualnie w Lasówce nie ma w ogóle śniegu. Jeśli nie napada białego puchu w ciągu najbliższych dwóch tygodni, impreza prawdopodobnie zostanie całkowicie odwołana. Szczegóły w kalendarzu imprez w serwisie Bystrzyckie.info

* 15 lutego – Karłów: V Międzynarodowy Bieg Narciarski im. Franza Pabla został odwołany z powodu braku śniegu.

* 15 lutego – Bielice: Karnawał na biegówkach. Impreza została odwołana ze względu na brak śniegu.

* 15 lutego – Międzygórze: Międzynarodowy Zjazd na Saniach Rogatych. Impreza została przeniesiona na 2 marca br. Organizatorzy liczą, że w tym terminie pogoda nie zawiedzie saneczkarzy.

* 16 lutego – Spalona: II Otwarte Mistrzostwa Polski w biegu na Rakietach Śnieżnych „RAKIETNA”. Impreza została przeniesiona na 9 marca br. Mamy informacje, że jeśli w nowym terminie wciąż nie będzie wystarczającej ilości śniegu, impreza zostanie całkowicie odwołana.

* 21-22 lutego – Spalona: XXVII Bystrzycki Bieg Narciarski. Impreza została przeniesiona na 21-22 marca br.

 Na zdjęciach poniżej: Spalona – trasy biegowe i wyciąg narciarski (wtorek, 11 lutego 2014, godz. 16-17)2014.02.11-1

2014.02.11-2

2014.02.11-3

2014.02.11-4

REKLAMA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż równanie: *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.